banner.jpg


Aktuality

Nedeľné bohoslužby

Bohoslužby Zboru CB Bratislava na Cukrovej 4
19. 11. 2017 o 10.00 hod.: Cestovná mapa evanjelia. "Odteraz je to na vás..." Pavlova rozlúčka s efezskými v Miléte -
Marek Markuš

Bohoslužby sú simultánne tlmočené do anglického jazyka.

Rodičia s malými deťmi môžu bohoslužby sledovať z priestoru na 1. poschodí.

Bohoslužby Zboru CB Kaplnka v priestoroch A4 v budove YMCA na Karpatskej 2
19. 11. 2017 o 10.00 hod.
: Vietor veje kam chce 25. Nenávidieť lásku? - Daniel Pastirčák

Bohoslužby CB Sv. Jur, v priestoroch AI Nova na Prostrednej 47
19. 11. 2017 o 10.00 hod.: Luther organizujúci
- Roman Baranovič

Ďalšie stretnutia

Nedeľa 19. 11. okrem bohoslužieb
9.00 - Modlitebné stretnutie
10.00
- Stretnutia školákov aj predškolákov
18.00
- Nedeľné večerné zhromaždenie

Pondelok 20. 11. o 18. 45 - Stretnutie pri speve a duchovných piesňach
Streda 22. 11. o 14.00 -
Rozhovory pri čaji – stretnutie seniorov

Štvrtok 23. 11. od 9.00 do 12.00 -
Klub Slniečko pre malé deti

Piatok 24. 11. o 17.00 -
Klub do:Rast

Stretnutia sa konajú  v priestoroch Zboru CB Bratislava na Cukrovej 4, ak nie je uvedené inak.


Viac informácií
nájdete v Informačnom liste


Pohľad naspäť

Nedeľa 24. 9. 2017  - Slávnosť 40. výročia posviacky modlitebne

Piatok 9. 6. 2017 - Noc kostolov na Cukrovej

Piatok 10. 6. 2016 Noc kostolov - nahrávky a ďalšie materiály.

Fotky a ďalšie ukážky nájdete na facebooku.

Nájdete nás aj na Facebooku:

Web stránka Zboru Kaplnka:
www.cbkaplnka.sk

Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Dátum

Čas

Miesto

Cirkev

Otče náš,...

11. 1.

nedeľa

17.00

Námestie SNP 4

Reformovaná kresťanská cirkev

...ktorý si v nebesiach

12. 1.

pondelok

19.00

Sch. Trnavského 2

Evanjelická cirkev a.v.
(sobášna sieň)
Posväť sa meno Tvoje

13. 1.

utorok

19.00

Pri Šajbách 1

Kresťanské zbory

Príď kráľovstvo Tvoje

14. 1.

streda

19.00

Cukrová 4

Cirkev bratská

Buď vôľa Tvoja

15. 1.

štvrtok

19.00

Palisády 27 A

Bratská jednota baptistov

Chlieb náš každodenný

16.1.

piatok

19.00

Cablkova 3

Cirkev adventistov siedmeho dňa

Odpusť nám naše viny

17. 1.

sobota

19.00

Panenská 10

Evanjelická cirkev metodistická

Neuveď nás do pokušenia

18. 1.

nedeľa

17.00

Legionárska 2

Evanjelická cirkev a.v. – nový kostol

Zbav nás zlého