holubica.png

Aktuality

Bohoslužby

Bohoslužby Zboru CB Bratislava na Cukrovej 4
Nedeľa 21. 1. 2018 o 10.00 hod.
Kniha Rút 2. - Kristína Uhlíková
Bohoslužby sú simultánne tlmočené do anglického jazyka.

Rodičia s malými deťmi môžu bohoslužby sledovať z priestoru na 1. poschodí.

Bohoslužby Zboru CB Kaplnka v priestoroch A4 v budove YMCA na Karpatskej 2
Nedeľa 21. 1. 2018 o 10.00 hod.

Bohoslužby CB Sv. Jur, v priestoroch AI Nova na Prostrednej 47
Nedeľa 21. 1. 2018 o 10.00 hod.

Iné stretnutia a aktivity

Pondelok 15. 1. o 18.45 - Stretnutie pri speve duchovných piesní
Utorok 16. 1. o 18.00 hod. - Biblická hodina pre ženy
Streda 17. 1. o 14.00
- Rozhovory pri čaji, stretnutie seniorov
Štvrtok 18. 1. o 6.30 - Modlitby
Štvrtok 18. 1. od 9.00 do 12.00
- Klub Slniečko pre malé deti s rodičmi či starými rodičmi
Piatok 19. 1. o 17.00 - do:RAST, klub pre 11 - 15-ročných

Nedeľa 21. 1. okrem bohoslužieb:
o 9.00 -
Modlitebné stretnutie
o 10.00 -
Stretnutie predškolákov. Stretnutie školákov NEBUDE, detí budú s rodičmi na bohoslužbách.
o 18.00 - Nedeľné večerné zhromaždenie

Stretnutia sa konajú  v priestoroch Zboru CB Bratislava na Cukrovej 4, ak nie je uvedené inak.

Viac informácií nájdete v Informačnom liste

Pohľad naspäť

Nedeľa 24. 9. 2017  - Slávnosť 40. výročia posviacky modlitebne

Piatok 9. 6. 2017 - Noc kostolov na Cukrovej

Piatok 10. 6. 2016 Noc kostolov - nahrávky a ďalšie materiály.

Fotky a ďalšie ukážky nájdete na facebooku.

Nájdete nás aj na Facebooku:

Web stránka Zboru Kaplnka:
www.cbkaplnka.sk

Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4

Dátum

Čas

Miesto

Cirkev

Otče náš,...

11. 1.

nedeľa

17.00

Námestie SNP 4

Reformovaná kresťanská cirkev

...ktorý si v nebesiach

12. 1.

pondelok

19.00

Sch. Trnavského 2

Evanjelická cirkev a.v.
(sobášna sieň)
Posväť sa meno Tvoje

13. 1.

utorok

19.00

Pri Šajbách 1

Kresťanské zbory

Príď kráľovstvo Tvoje

14. 1.

streda

19.00

Cukrová 4

Cirkev bratská

Buď vôľa Tvoja

15. 1.

štvrtok

19.00

Palisády 27 A

Bratská jednota baptistov

Chlieb náš každodenný

16.1.

piatok

19.00

Cablkova 3

Cirkev adventistov siedmeho dňa

Odpusť nám naše viny

17. 1.

sobota

19.00

Panenská 10

Evanjelická cirkev metodistická

Neuveď nás do pokušenia

18. 1.

nedeľa

17.00

Legionárska 2

Evanjelická cirkev a.v. – nový kostol

Zbav nás zlého